Oferta pracy wygasła. Sprawdź inne oferty pracy

Oferta pracy: Młodszy specjalista ds. Assistance

Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie

Branża: Obsługa Klienta / Call Center

rodzaj pracy: praca

Nieaktualna

Sprawdź kto może pomóc Ci zdobyć pracę w tej firmie

Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni.

Młodszy specjalista ds. Assistance

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klienta;
  • ORGANIZACJA POMOCY MEDYCZNEJ (np. wizyt lekarskich, transportów medycznych, procesów rehabilitacyjnych) dla klientów w kraju i za granicą.

Czekamy na Twoją aplikację, jeżeli:

  •  bardzo dobrze znasz język angielski (znajomość drugiego języka obcego mile widziana),
  • lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • potrafisz znajdować rozwiązania w trudnych sytuacjach,
  • potrafisz szybko wyszukiwać potrzebne informacje korzystając z różnych źródeł,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną i pracowitą,
  • dobrze czujesz się w pracy zespołowej
  • jesteś gotowy (gotowa) do pracy zmianowej wg grafiku 365 dni/24h (średnio 8 godzin dziennie).

Doświadczenie  w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przejrzyste i uczciwe zasady wynagradzania,
  • unikalną kulturę pracy oraz wzajemny szacunek,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, nauka języków, dofinansowanie do urlopu oraz karnet sportowy Multisport lub bilety do kin i teatrów).

Na zgłoszenia oczekujemy do 21.02.2014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Podsumowanie oferty:

Szukaj pracy skuteczniej Zamów Profesjonalne CV